HAKKIMIZDA

AYTAŞ  HAVALANDIRMA ve YEKFİL MÜHENDİSLİK TOZ TOPLAMA SULU FİLTRE  AKROBAT KOL DOĞALGAZ BACA İKLİMLENDİRME YANGIN SÖNDÜRME
FLAMARK  ENDÜSTRİYEL YANGIN SÖNDÜRME TUZLA YETKİLİ BAYİİ
YAKLAŞIK 10 YILLIK DENEYİMİMİZİ 2016 YILINDA AYTAŞ MÜHENDİSLİK HAVALANDIRMA VE FİLTRE SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. FİRMASI ADI ALTINDA BİRLEŞTİREREK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HAYATLARINIZI KOLAYLAŞTIRACAK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİNİ SUNMAYA GÖNÜL VERDİK. ÇEVRE BAKANLIĞI NORMLARINA UYGUN FİLTRASYON SİSTEMLERİMİZ İLE İNSANLARA VE YAŞADIĞIMIZ DOĞAYA UYGUN YAŞAM VE ÇALIŞMA ORTAMININ SAĞLANMASINDA ETKİN ROL OYNAMANIN HAKLI GURURUYLA  DİSİPLİNLİ, ÖZVERİLİ ÇALIŞARAK ZAMANINDA İŞ TESLİM ETMEKTEN MUTLULUK DUYAN ÇALIŞMA EKİBİ OLARAK SEKTÖRDE YER ALMAYA BAŞLADIK.
VİZYONUMUZ
YENİLİKLERE AÇIK, İLERİYİ GÖREBİLEN, ÜLKEMİZDE KENDİMİZİ BAŞARI İLE TEMSİL EDEBİLEN, GENİŞ BİR KESİMİN BEKLENTİLERİNİ KARŞILAYABİLECEK ÜRETİMİN HEDEFİNİ İLKE EDİNEN, SÜREKLİ BÜYÜMEYİ HEDEF ALAN FİRMAMIZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ ÜRÜN SUNMAYI VE ZAMANINDA İŞ TESLİM ETMEYİ PRENSİP EDİNMİŞTİR..
MİSYONUMUZ
TÜRK İNSANININ ÇAĞDAŞ MEDENİYETLER SEVİYESİNE ULAŞABİLMESİNİN EN ÖNEMLİ YOLLARINDAN BİRİNİN YAŞAMAKTA OLDUĞUMUZ ÇEVRENİN MODERN VE TEMİZ OLMASI GEREKTİĞİ DÜŞÜNCESİNDEYİZ..
BURAK AKTAŞ; MAKİNA MÜHENDİSİ, AMASYA TAŞOVA, 1989
UĞUR AYDIN; İMALAT SORUMLUSU, TOKAT ERBAA, 1982